قتل‌عام کودکان در غزه+فیلم

کدخبر: ۶۳۵۶۳۱
اقتصادنیوز: رژیم صهیونیستی با بمباران شدید خیابان الجلاء غزه باعث شهید و زخمی شدن شمار از مردم مظلوم این منطقه در غزه شد .
قتل‌عام کودکان در غزه+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما، آژانس امداد رسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی، آنروا اعلام کرد: ۲۸ درصد کودکان زیر ۲ سال در خان یونس و مرکز نوار غزه دچار سوء تغذیه هستند.

۲۸ درصد کودکان زیر دو سال غزه و خان یونس دچار سوء تغذیه هستند

آژانس امداد رسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی - آنروا - اعلام کرد که ۲۸ درصد از کودکان کمتر از ۲ سال در شهر خان یونس و مرکز نوار غزه دچار سوء تغذیه شدید هستند.

آنروا افزود: مقامات اسرائیلی تاکنون تنها روند ورود ۲۵ درصد از کمک‌های برنامه ریزی شده به مناطق شمال نوار غزه را تسهیل کرده اند.

خبر مرتبط
لاپید به نتانیاهو تاخت/ اسرائیل جنگ در غزه را خواهد باخت

اقتصادنیوز: جنگ و جدل بین ارکان مختلف رژیم صهیونیستی در مورد تحمل شکست همچنان ادامه دارد.

لبنان: افزایش حمایت جامعه بین المللی از آنروا را خواستاریم
به گزارش سما، وزارت امور خارجه لبنان اعلام کرد ما از جامعه بین المللی می خواهیم به تلاش هایش برای حمایت از آنروا افزایش دهد تا این سازمان بین المللی بتواند به ماموریت بشردوستانه اش در قبال آوارگان فلسطینی در لبنان و کشورهای همسایه ادامه دهد.

گردان های الاقصی: محل تجمع نظامیان صهیونیست را هدف قرار دادیم

به گزارش سما، گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد محل تجمع و استقرار نظامیان صهیونیست و تجهیزات جنگی شان را در شرق منطقه مرکزی نوارغزه هدف حملات خمپاره ای قرار دادیم.

انتقال چهار زخمی فلسطینی به بیمارستان الاقصی در دیرالبلح
به گزارش الاقصی، در پی حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به سواحل اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، چهار شهروند فلسطینی زخمی و به بیمارستان الاقصی در دیرالبلح منتقل شدند.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید