«پل طبیعت» امشب نورافشانی می‌شود

کدخبر: ۶۳۵۷۴۵
محمدحسین حجازی گفت: نورافشانی در پل طبیعت که به صورت زنده قرار است از شبکه سه سیما پخش شود در شبکه‌های اجتماعی نیز به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.
«پل طبیعت» امشب نورافشانی می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد گفت: «پل طبیعت» امشب به مناسبت سال نو ساعت ۲۳:۰۰ نورافشانی ویژه و خاص می‌شود.

وی افزود: علاقمندان برای حضور در این جشن نورافشانی می‌توانند به آدرس بزرگراه حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان شهیدی، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، پل طبیعت مراجعه کنند و از نزدیک این رویداد زیبا را نظاره‌گر باشند.

خبر مرتبط
خبر خوش برای پایتخت نشینان در آخرین روز سال

بر اساس سنجش ایستگاه‌های هوای شهر تهران در اسفندماه حتی یک روز نیز وضعیت قرمز (ناسالم برای همه افراد نشد) و بیش از ۲۰ روز نیز وضعیت در شرایط قابل قبول یا همان سالم بود.

حجازی ادامه داد: بهره‌برداری از کارت گردشگری تهران دینی، بهره‌برداری از نخستین ایستگاه گردشگری هوشمند، برگزاری تورهای مشترک گردشگری، برگزاری تورهای پیاده‌روی، ویژه برنامه موزه نادر ابراهیمی، ویژه برنامه چشم پرچم، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، افطاری ساده، تور تخصصی پرنده‌نگری برای نخستین بار در تپه‌های عباس‌آباد، ارائه بسته گردشگری به تور اپراتورهای تهرانگردی و اجرای فرش گل سرفصل‌های برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ محسوب می‌شود.

به گزارش شهر، وی اظهار کرد: در آینده نزدیک استقرار تاکسی گردشگری سبز، برگزاری بزرگترین رویداد گردشگری شهری با مشارکت سازمان جهانی گردشگری، از برنامه‌هایی است که در آینده نزدیک در این مجموعه آغاز خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید