اعلام ساعت کار مراکز معاینه فنی در ایام نوروز

کدخبر: ۶۳۵۹۷۴
سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از خدمت رسانی حداقل 8 مرکز معاینه فنی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
اعلام ساعت کار مراکز معاینه فنی در ایام نوروز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، سید محمد مهدی میرزایی قمی در توضیح جزئیات نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در ایام تعطیلات نوروز گفت: از دوم فروردین ماه الی چهارم فروردین ماه مراکز بیهقی, شهید آبشناسان از ساعت 7 الی 22 و مراکز خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام، ایران خودرو 5062 از ساعت 7 الی 14 فعال هستند. همچنین در روز شنبه -4فروردین ماه- مرکز شقایق به جمع مراکز فعال در این ایام اضافه می شود.

خبر مرتبط
ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه‌رمضان اعلام شد

اقتصادنیوز: سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت دو مرکز معاینه فنی پس از افطار برای خدمت‌رسانی به روزه‌داران گرامی خبر داد.

میرزایی قمی در خصوص فعالیت مراکز تا 13 فروردین ماه تصریح کرد: در روزهای غیر تعطیل شرایط کاری مانند سایر روزهای عادی است که شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از وضعیت کاری مطلع شوند.

 خدمت رسانی به شهروندان در روزهای جمعه 10 فروردین ماه و 12 فروردین ماه در مراکز بیهقی و شهید آبشناسان از ساعت 7 الی 22 و مراکز شقایق، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام، آزادی از ساعت 7 الی 14 انجام خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات نوروزگفت: با عنایت به سفرهای نوروزی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر جهت اطمینان از وضعیت سلامت و ایمنی خودروها و همچنین مشمول معاینه فنی شدن بخشی از خودروهای تولید سال 1399 این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان نسبت به ادامه فعالیت تعدادی از مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در این ایام اقدام کرده است .

وی در پایان در خصوص نحوه پذیرش در مراکز معاینه فنی تصریح کرد: بنا بر درخواست شهروندان ظرفیت پذیرش حضوری در مراکز افزایش یافته و در کلیه مراکز پذیرش حضوری نیز انجام می شود. البته توصیه می شود شهروندان حدالامکان از مراجعه اینترنتی استفاده نمایند. در حال حاضر با توجه به اقدامات انجام شده درخصوص افزایش خطوط معاینه فنی و ساعت کاری مراکز و همچنین مدیریت صف از طریق پذیرش اینترنتی کلیه مراکز فاقد صف انتظار بوده و شهروندان در صورت سلامت خودرو می توانند در کمتر از نیم ساعت نسبت به انجام معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند؛اولویت پذیرش در مراکز با مراجعین اینترنتی بوده و نحوه پذیرش حضوری به نحوی مدیریت می شود که باعث ایجاد صف و اتلاف وقت شهروندان نشود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید