تصادف مرگبار پژو با تریلی به علت خواب آلودگی راننده+تعداد کشته‌ها

کدخبر: ۶۳۶۲۷۰
اقتصادیوز: جانشین پلیس راه فراجا از جزئیات حادثه برخورد یک دستگاه سواری‌ پژو با تریلی خبر داد.
تصادف مرگبار پژو با تریلی به علت خواب آلودگی راننده+تعداد کشته‌ها

به گزارش اقتصادیوز به نقل از ایلنا،جانشین پلیس راه فراجا تصریح کرد: در محور هراز هم اکنون طول محور پرحجم است و در محدوده‌های منظریه، آب اسک و تونل وانا به صورت مقطعی جنوب به شمال ترافیک سنگین است.

خبر مرتبط
وقوع تصادف زنجیره‌ای در این استان/ 10 نفر مصدوم شدند+ عکس

اقتصادنیوز: مسئول اورژانس کاشمر از وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور کاشمر - مه‌ولات خبر داد.

سرهنگ محبی ادامه داد: در محور چالوس و آزادراه تهران شمال، شاهد ترافیک سنگینی هستیم، به خصوص در محدوده‌های پل زنگوله و قبل از تونل‌های ۱۳ و ۱۸ از ساعت ۹ صبح امروز؛ دوم فروردین ماه نیز تردد وسایل نقلیه از مرزن آبان به سمت تهران ممنوع شده است و ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح نیز محور چالوس و آزادراه تهران شمال - جنوب به شمال مسیر یک طرفه خواهد شد و این محدودیت تا ساعت ۲۱ یا ۲۲ شب ادامه دارد.

جانشین پلیس راه فراجا افزود: توصیه می‌شود هم وطنانی که قصد سفر دارند، در مسیرهای بیرون از شهر استراحت در طول سفر را مدنظر قرار دهند. متاسفانه شب گذشته ساعت ۴ صبح، یک دستگاه سواری‌ پژو در استان خراسان رضوی- محور نیشابور، به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده با یک دستگاه تریلی که در محل ایمن و پارکینگ پارک شده بود از پشت برخورد کرده و منجر به فوت ۵ نفر از اعضای یک خانواده شده است.

وی متذکر شد: نباید به دلیل‌عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، روزهای شادی عید نوروز را با از دست دادن جان عزیزان به خاطراتی بد تبدیل کرد.

سرهنگ محبی در پایان یادآوری کرد: تردد تریلرها در سایر محورهای کشور ممنوع است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید