حمله نظامی مقاومت لبنان به 3 پایگاه اسرائیل

کدخبر: ۶۳۶۵۰۴
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز یکشنبه توانستند سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دهند.
حمله نظامی مقاومت لبنان به 3 پایگاه اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در پاسخ به حمله رژیم اشغالگر به بعلبک در شرق لبنان، با بیش از 60 موشک، یک پایگاه موشکی در منطقه «یوآو» و مقر فرماندهی دفاع هوایی ارتش اسرائیل در منطقه «کیلع» را هدف قرار داده است.

حزب الله لبنان در بیانیه دوم خود اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی در راستای حمایت از مردم مقاوم نوار غزه و پشتیبانی مقاومت شجاع و شریف آن، امروز یکشنبه پایگاه «جل العلام» رژیم اسرائیل را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده و تلفاتی به دشمن صهیونیستی وارد کردند.

خبر مرتبط
حمله جنگنده‌های متجاوز اسرائیلی به لبنان/ بعلبک موشک باران شد

اقتصادنیوز: جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ادامه حملات متجاوزانه خود به لبنان، بامداد یکشنبه به اهدافی در منطقه «العسیره» در حومه شهر بعلبک حمله کردند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه سوم خود آورده است: رزمندگان مقاومت اسلامی امروز یکشنبه تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «الراهب» با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند که در نتیجه تلفات قطعی به دشمن وارد شده است.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت‌ اسلامی لبنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های رژیم اسرائیل کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز افزایش می‌یابد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی