بزرگترین باند مواد مخدر متلاشی شد/توضیحات فرمانده مرزبانی فراجا

کدخبر: ۶۳۶۵۱۹
اقتصادنیوز: فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از ۳.۵ تن تریاک در حوزه هنگ مرزی سراوان خبر داد.
بزرگترین باند مواد مخدر متلاشی شد/توضیحات فرمانده مرزبانی فراجا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی فراجا اظهار کرد: مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی موفق شدند از برنامه ریزی سوداگران مرگ برای قاچاق مواد مخدر به داخل کشور مطلع شوند.

وی در ادامه افزود: مرزبانان پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و با اجرای کمین هدفمند، توانستند با برتری آتش، سوداگران مرگ را زمین گیر کنند و ضمن دستگیری احدی از قاچاقچیان، تعداد دو دستگاه خودرو، مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی و بیش از ۳.۵ تن موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

خبر مرتبط
ترفند یک خانواده برای قاچاق مواد مخدر+عکس

اقتصادنیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک از یک خودرو خبر داد و گفت: این محموله قاچاق از وسایل یک باند قاچاقچی که سعی داشتند در پوشش خانواده و در حال سفر خود را نشان دهند، کشف شد.

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان، بیان داشت: مرز‌های ایران اسلامی با حضور شبانه‌روزی مرزداران و همکاری سایر نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی و با حمایت‌های همیشگی مرزنشینان غیور از امنیت و آرامش برخودار است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید