حمله اسرائیل به عشایر فلسطین

کدخبر: ۶۳۶۵۸۴
اقتصادنیوز: هیئت عالی امور عشایر فلسطین در غزه تاکید کرد که نیروهای اشغالگر روز یکشنبه تعدادی از اعضای کمیته‌های عشایر را در حالی که منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه و سازماندهی توزیع آن بین شهروندان گرسنه در شمال نوار غزه بودند، ترور کردند.
حمله اسرائیل به عشایر فلسطین

هیئت عالی امور عشایر فلسطین در غزه تاکید کرد که نیروهای اشغالگر روز یکشنبه تعدادی از اعضای کمیته‌های عشایر را در حالی که منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه و سازماندهی توزیع آن بین شهروندان گرسنه در شمال نوار غزه بودند، ترور کردند که این بیانگر میزان فاشیسم اشغالگران است.

این هیئت فلسطینی همچنین این اقدام اشغالگران را بیانگر میزان ناتوانی و شکست آن در ضربه زدن به وحدت جبهه داخلی فلسطین دانست.

براساس گزارش المیادین، عاکف المصری، کمیسر کل هیئت عالی عشایر گفت: اشغالگران همچنان کمیته‌های عشایر را هدف قرار داده و آنها را به دلیل پاسخ ندادن به درخواست‌های بدخواهانه اشغالگران برای همکاری با آنها و خنثی کردن طرح‌هایشان برای تشکیل ساختارهایی در جهت خدمت به حذف مساله فلسطین مجازات می‌کنند.

خبر مرتبط
واکنش حماس به ادعای بازداشت رهبران مقاومت در بیمارستان شفا

اقتصادنیوز: جنبش حماس بامداد جمعه ادعای ارتش رژیم صهیونیستی در مورد بازداشت ده‌ها نفر از رهبران مقاومت در بیمارستان شفا در غزه را تکذیب کرد.

المصری تاکید کرد که گروه‌های عشایر در نوار غزه «روی قلب مردان کار می‌کنند» و آنها از هرگونه تماس با اشغالگران صرف نظر از هزینه و بزرگی قربانی‌ها منع می‌کنند.

در آخرین کشتار صهیونیست‌ها در نوار غزه، اشغالگران اوایل یکشنبه کمیته‌های مردمی که ورود کمک‌ها را در میدان الکویت در غزه تضمین می‌کردند، هدف قرار دادند که منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی شد.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه، تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به بیش از ۳۲ هزار و ۲۲۶ نفر رسید که اکثر آنها را کودکان و زنان تشکیل می‌دهند.

 

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید