کیم جونگ اون خواستار آمادگی نیروی ضربت هوایی شد

کدخبر: ۶۳۶۶۱۴
اقتصادنیوز: رهبر کره شمالی یک واحد تانک را مورد بازرسی قرار داد و خواستار افزایش آمادگی رزمی آن از جمله «قدرت ایدئولوژیک و ذهنی» بیشتر شده است.
کیم جونگ اون خواستار آمادگی نیروی ضربت هوایی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه دولتی کره شمالی امروز (دوشنبه) گزارش کرد، کیم جونگ اون یک واحد تانک را مورد بازرسی قرار داد و خواستار افزایش آمادگی رزمی آن از جمله «قدرت ایدئولوژیک و ذهنی» بیشتر شده است.

این واحد اولین لشکر زرهی کره شمالی است که در سال ۱۹۴۸ راه اندازی شد و در استان هوانگهای شمالی، در شرق پیونگ یانگ مستقر است.

خبر مرتبط
کیم جونگ اون به پوتین پیام داد/ رهبر کره شمالی چه گفت؟

اقتصادنیوز: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در پی حمله تروریستی در مسکو پیام «تسلیت و همدلی» به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه فرستاد و گفت هیچ چیزی نمی‌تواند تروریسم فجیع را توجیه کند.

به نقل از خبرگزاری رویترز، در جریان این بازدید، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی اطلاعاتی درباره طرح عملیات دفاعی و حمله‌ای این واحد دریافت کرد، به بررسی اسناد پرداخت و مسیر ماموریت های ضربتی و عملیاتی و آموزش برای سربازان را ارائه کرد.

شبکه خبری کی.سی.ان.ای کره شمالی همچنین گزارش کرد: کیم جونگ اون یکسری راهکارها و وظایف را برای تقویت قدرت و توان ضربتی و عملیاتی از جمله راه‌های مسلح کردن کاملتر خدمه تانک با قدرت بسیار زیاد عقیدتی و ذهنی، آموزش نظامی و بدنی آنها و آماده‌سازی کامل تجهیزات فناوری رزمی برای بسیج منظم ارائه کرد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید