کاهش آمار تصادفات نسبت به سال قبل/ احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی

کدخبر: ۶۳۶۶۴۶
اقتصاد نیوز:جانشین پلیس راه فراجا با بیان اینکه بر اساس آمار میزان تصادفات جاده ای نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کمتر شده است، از مسافران خواست زمان بازگشت از سفر را مدیریت کنند.
کاهش آمار تصادفات نسبت به سال قبل/ احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر،سرهنگ سیاوش محبی اظهار کرد: بر اساس آمار میزان تصادفات جاده‌ای نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کمترشده است.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت زمان سفر اضافه کرد: رانندگان زمانی را برای آغاز و یا خاتمه سفر انتخاب کنند که ساعات پیک ترافیک نباشد.

جانشین پلیس راه فراجا گفت: با توجه به اینکه در اکثر استان‌ها بارش باران شدید و ریزش سیل بیش بینی شده رانندگان توجه داشته باشند که در محورهای کوهستانی احتمال خطر ریزش سنگ نیز وجود دارد.

محبی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان تهران گفت: در حال حاضر تردد در مسیر خروجی تهران به سوی مشهد مقدس در محور امام رضا (ع) در محدوده تهران- ایوانکی نیمه سنگین است و در مسیر ورودی تهران نیز از پاکدشت تا تهران شاهد تردد پر حجم خودروها هستیم.

وی گفت: تردد در محور فیروزکوه در مسیر رفت و برگشت نیز در محدوده تهران-گیلاوند نیمه سنگین است.

محبی ترافیک در محور هراز را نیمه سنگین توصیف کرد و گفت: در حال حاضر در جاده هراز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

جانشین پلیس راه فراجا تردد در محور تهران- شهریار را در هر دو مسیر رفت و برگشت سنگین خواند و گفت: تردد در آزادراه تهران- قم و جاده قدیم قم نیز پر حجم اما روان است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید