توقیف ۲۵ هزار خودروی متخلف /ثبت روزانه ۲۲ میلیون تردد +فیلم

کدخبر: ۶۳۶۶۷۱
اقتصاد نیوز :فرمانده کل انتظامی کشور از توقیف ۲۵ هزار خودروی متخلفان که رانندگی مخاطره آمیز داشتند برای حفظ جان هموطنان خبر داد.
توقیف ۲۵ هزار خودروی متخلف /ثبت روزانه ۲۲ میلیون تردد +فیلم

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان افزود: از ابتدای شروع سفرهای نوروزی تا امروز ۲۵۸ میلیون تردد بین استانی وجود داشته است، یعنی روزانه ۲۲ میلیون تردد ثبت شده است. در برخی از جاده‌هایی که حتی هشدارهای هواشناسی صادر شده حجم شدیدی در مسیرهای رفت و آمد را شاهد هستیم به گونه‌ای که از مسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب ترافیک پر حجم است.

وی گفت: به این نتیجه رسیدیم مسیر جنوب به شمال را از بزرگراه یکطرفه کنیم تا بار ترافیکی پایین را به سمت بالا بیاوریم.

سردار رادان بیان کرد: متأسفانه ۲۶۹ نفر از هموطنان براثر سانحه تصادفات جان خود را از دست داده‌اند و بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر مصدوم شده‌اند و ممکن است به آمار فوتی‌ها اضافه شود.

وی از مردم خواست که به مسائل ایمنی توجه بیشتری کنند چون روزانه از ابتدای طرح نوروزی تا کنون حدود ۴۲ نفر در هر روز از دنیا رفته‌اند و این اتفاقات در شأن مردم نیست.

سردار رادان گفت: به رغم میل باطنی مجبور شدیم کسانی که رفتار پرخطر داشتند را از ادامه سفر بازداریم و ۲۵ هزار خودروی متخلف در پارکینگ‌ها متوقف شده‌اند تا جان مردم دیگر را به خطر نیندازند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید