تخیله بیش از ۳۰۰ خانه مسکونی در این استان کشور به علت آبگرفتگی +فیلم

کدخبر: ۶۳۶۶۹۷
اقتصاد نیوز : از بامداد امروز تا کنون بیش از ۳۰۰ خانه مسکونی با ۱۲۲۰ نفر جمعیت که در مناطق مختلف استان دچار آبگرفتگی شده بودند، از آب تخلیه شدند.
تخیله بیش از ۳۰۰ خانه مسکونی در این استان کشور به علت آبگرفتگی +فیلم

 

کاظم فلاحی‌دوست امروز (ششم فروردین ماه) بیان کرد: بیشتر خانه‌های مسکونی که دچار آبگرفتگی شده‌اند، مربوط به محلات مختلف شهر یاسوج شامل پیرچوپان‌ها، مادوان، شهرک فرمانداری، علی‌آباد، گوشه، اکبرآباد، نقاره‌خانه، زردک، محله بختیاری‌ها و شرف‌آباد و خانه‌های مسکونی در شهرهای دهدشت و گچساران بوده که آب آنها تخلیه شده است.

وی اظهار کرد: از بامداد امروز تا کنون ۳۳ تیم عملیاتی پنج نفره با استفاده از ۲۸ خودرو و ۲۳ دستگاه پمپ لجن‌کش در حال تلاش برای امدادرسانی به سیل‌زدگان در استان هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک مورد صاعقه‌زدگی به ترانس و شبکه برق در منطقه شهنیز شهرستان مارگون داشته‌ایم که پنج عضو یک خانواده دچار صاعقه‌زدگی و توسط امدادگران هلال احمر امدادرسانی شدند.

او از نجات دو جوان کوهنورد گرفتارشده در ارتفاعات تنگ شرآبگروه بخش سرفاریاب خبر داد و بیان کرد: گرفتار شدن یک چوپان در سیلاب در شهرستان بهمئی گزارش شده است که امدادگران هلال احمر در تلاش برای نجات او هستند. همچنین پنج نفر که در یک طرح پرورش ماهی گرفتار سیلاب شده بودند، توسط نیروهای هلال احمر نجات پیدا کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید