خانواده اسرای اسرائیلی به خیابان‌ها آمدند/ اعتراضات گسترده شد+ فیلم

کدخبر: ۶۳۶۸۶۳
اقتصادنیوز: منابع خبری سه‌شنبه شب از تظاهرات مجدد خانواده‌های اسرای صهیونیستی در تل‌آویو خبر دادند.
خانواده اسرای اسرائیلی به خیابان‌ها آمدند/ اعتراضات گسترده شد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خانواده‌های اسرای صهیونیستی در غزه سه‌شنبه شب در تل آویو دست به تظاهرات زده و خیابان ایالون را بستند.

همچنین معترضان خیابان اصلی مقابل مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را در اعتراض به عدم توافق این رژیم با حماس برای آزادی اسرا بستند.

خبر مرتبط
آمریکا: هرگونه توافق برای آزادی گروگان‌ها باید از طریق مذاکره اسرائیل و حماس انجام شود

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما اعلام کرده ایم که هرگونه توافق برای آزادی گروگان ها باید از طریق مذاکره میان اسرائیل و حماس انجام شود نه از طریق سازمان ملل.

بر اساس این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی شماری از معترضان که در تظاهرات خانواده‌های اسرای صهیونیستی شرکت داشتند را بازداشت کرده است.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی