واکنش تازه خالد مشعل به مذاکرات با اسرائیل/ با صلابت مدیریت می‌کنیم

کدخبر: ۶۳۶۹۵۷
اقتصادنیوز: رئیس جنبش حماس در خارج، امروز (چهارشنبه) در سخنانی تاکید کرد که مقاومت فلسطین هم میدان نبرد و هم مذاکرات با رژیم صهیونیستی را با صلابت مدیریت می‌کند و پیش می‌برد.
واکنش تازه خالد مشعل به مذاکرات با اسرائیل/ با صلابت مدیریت می‌کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «خالد مشعل» رئیس جنبش حماس در خارج در سخنانی در اردن گفت: این نبرد چهره زشت دشمن را در عرصه بین‌المللی آشکار کرد و پیش از عملیات طوفان الاقصی در عرصه بین‌المللی و افکار عمومی بین‌المللی چنین تغییری ایجاد نشده بود.

طبق گزارش شبکه «القدس»، وی درباره حمایت‌های مردمی از ملت فلسطین در نوار غزه و گروه‌های مقاومت اظهار کرد: میلیون‌ها نفر برای فلسطین به خیابان‌ها آمدند و ما می‌خواهیم این روند ادامه یابد و این مستلزم سازماندهی، انگیزه، مدیریت و همچنین نهادینه‌سازی است.

خبر مرتبط
رئیسی: کشورهایی که به دنبال عادی‌سازی با اسرائیل بودند نزد مردم خود سرافکنده هستند

اقتصادنیوز: رئیس جمهور گفت: امروز کشورهایی که به دنبال عادی‌سازی با این رژیم جنایتکار بودند در پیشگاه مردم خود سرافکنده و شرمگین هستند.

خالد مشعل افزود: ما در مذاکرات بر توقف تجاوز، عقب‌نشینی از غزه، بازگرداندن آوارگان به مکان‌های خود، به‌ویژه در شمال غزه، و ارائه تمام کمک‌های لازم، سرپناه، بازسازی و پایان محاصره اصرار داریم.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که به این اهداف نرسیدیم اسیران آنها (رژیم صهیونیستی) را آزاد نخواهیم کرد و مانند تحولات میدانی، نبرد مذاکره را با صلابت و مانور سیاسی خوب مدیریت می‌کنیم.

رئیس جنبش حماس در خارج ادامه داد: چالش‌ها بزرگ است، تهدیدها علیه غزه و مسجد الاقصی ادامه دارد و در پایان ماه رمضان تهدیداتی وجود خواهد داشت و ما با یک نبرد بی‌پایان مواجه هستیم.

خالد مشعل در پایان تاکید کرد: حال مقاومت به‌رغم شدت نبرد خوب است و برادران شما در غزه با دشمن مقابله می‌کنند و عملیات‌ها در قلب قدس و کرانه باختری نیز در حال افزایش است. این یک نبرد تاریخی است، موازنه قوا به نفع ما نیست، اما خدا با ماست و بعد از آن ملت ما و حقیقت و عدالت با ماست.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید