زورگیر بوستان ولایت در ایستگاه پایانی

کدخبر: ۶۳۷۲۶۸
اقتصادنیوز :سرهنگ کیانوش نظری سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی در بوستان ولایت خبر داد که از شهروندان زورگیری می کرد.
زورگیر بوستان ولایت در ایستگاه پایانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ، سرهنگ "کیانوش نظری" سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ساعات پایانی شب نهم فروردین ماه، تیم گشت کلانتری 152 خانی آباد در حال گشت زنی در بوستان ولایت بودند که متوجه یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش با دو سرنشین شده که هنگام رد شدن از کنار یک شهروند اقدام به زورگیری از وی کردند. 

خبر مرتبط
زورگیری‌ از کودکان با سلاح سرد در تهران

اقتصادنیوز : رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل زورگیری و سرقت از کودکان ۷ تا ۹ ساله خبر داد.

وی گفت: ماموران گشت کلانتری 152 خانی آباد بلافاصله دست به کار شده و زورگیران با مشاهده ماموران فورا به صورت پیاده و همچنین با استفاده از موتورسیکلت از محل متواری  شدند. 

این مقام انتظامی گفت: ماموران در یک عملیات منسجم و پلیسی زورگیری که به صورت پیاده متواری شده بود دستگیر و در بررسی های بیشتر  از وی یک قبضه  سلاح سرد و 2 دستگاه تلفن همراه خاموش کشف و متهم اعتراف کرد که آنها را  به تازگی زورگیری کرده است. 

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم  برای بررسی های تکمیلی به کلانتری منتقل و شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار گرفت.  

وی افزود: دستگیری متهم متواری در دستور کار دارد و متهم برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شد.  

سرهنگ نظری در پایان خاطر نشان کرد : شهروندان از تردد در محل های  تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب خودداری نموده و در صورت مشاهده افراد مشکوک یا مشاهده عمل زورگیری و سرقت سریعا با سامانه 110 تماس حاصل فرمایند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید