جاده کندوان یکطرفه شد/جریان ترافیک سنگین در هراز

کدخبر: ۶۳۷۵۰۸
اقتصادنیوز:رییس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت که هم اکنون مسیر شمال به جنوب کندوان محدوده میانک، ماسال و طویر ترافیک به صورت سنگین جریان دارد.
جاده کندوان یکطرفه شد/جریان ترافیک سنگین در هراز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،محسن هاشمی ضمن اشاره به  یکطرفه بودن محور کندوان و انسداد مسیر جنوب به شمال این محور برای تخلیه بار ترافیکی، اظهار کرد: مسیر جنوب به شمال محور کندوان به دلیل تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع بعدی مسدود است.

خبر مرتبط
ترافیک باورنکردنی در محور کندوان

اقتصادنیوز : فرمانده پلیس راه کندوان گفت که ترافیک در این محور و در محدوده طویر به طول سه کیلومتر به صورت پرحجم و روان است

رییس مرکز مدیریت راه‌های مازندران تصریح کرد: تردد در محور هراز در محدوده‌های چلاو و بایجان نیز سنگین و در محورهای سوادکوه و کیاسر به صورت عادی و روان جریان دارد.

همچنین بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور  در مسیر جنوب به شمال محور چالوس از سمت کرج به مازندران برای تخلیه بار ترافیکی مسدود و ترافیک سنگین نیمه سنگین است و همچنین در محور هراز ترافیک سنگین و نیمه سنگین است.

در محور سوادکوه کیاسر ترافیک عادی و روان است و از نظر شرایط آب و هوایی هیچ گونه مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی استان مشاهده نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، در محور فرعی وازک بلده ترافیک عادی و روان است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی