واکنش اسرائیلی‌ها به سفر اسماعیل هنیه و زیاد النخاله به ایران

کدخبر: ۶۳۷۶۴۲
اقتصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی با ابراز نگرانی درباره ابعاد و نتایج سفر رهبران مقاومت فلسطین به ایران تاکید کردند محور مقاومت هرگز چشم‌انداز نابودی اسرائیل را کنار نگذاشته است.
واکنش اسرائیلی‌ها به سفر اسماعیل هنیه و زیاد النخاله به ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سفر رهبران مقاومت فلسطین به ایران که در آستانه روز جهانی قدس انجام شده است بازتاب زیادی در رسانه‌های منطقه‌ای و خارجی داشت و البته رسانه‌های عبری هم توجه زیادی به این سفر داشته و نگرانی خود را از نتایج آن ابراز کردند.

رسانه‌های عبری با ابراز نگرانی درباره ابعاد و نتایج سفر رهبران مقاومت فلسطین به تهران اعلام کردند که سفر «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس و «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی به ایران تصادفی نبوده است.

خبر مرتبط
فوری/ گنبد آهنین در حیفا فعال شد/ شنیده شدن صدای چند انفجار

اقتصادنیوز: به گفته منابع وابسته به اسرائیل، گنبد آهنین در حیفا در پی شنیده شدن صدای چند انفجار فعال شده است.

روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم در این زمینه اعلام کرد که سلسله دیدارهایی که میان رهبران گروه‌های فلسطینی با مقامات ارشد ایرانی انجام شد و به مدت چهار روز ادامه داشت، نشان می‌دهد که محور مقاومت همچنان به دنبال وارد کردن ضربه مشترک به اسرائیل از چند جهت است و این محور هرگز اجازه نمی‌دهد ما یک بار دیگر روی پایمان بایستیم.

این رسانه صهیونیستی تاکید کرد که دانستن این که ایران و گروه‌های فلسطینی چه برنامه‌ای دارند بسیار دشوار است، اما آنچه واضح به نظر می‌رسد این است که محور مقاومت هرگز چشم‌انداز نابودی اسرائیل را کنار نخواهد گذاشت.

در ادامه این گزارش آمده است که نمی‌توان گفت حماس شکست خورده است؛ به ویژه اینکه کابینه اسرائیل درگیر سیاست‌های حقیر و بیهوده و اختلافات شخصی است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی