سقوط دکل برق فشارقوی حادثه‌آفرین شد+تعداد کشته‌ها و مصدومان

کدخبر: ۶۳۷۹۴۵
اقتصادنیوز: معاون فنی شرکت پیمانکاری اطلس افروز شرق از جزئیات حادثه سقوط دکل برق فشارقوی در کردکوی سخن گفت.
سقوط دکل برق فشارقوی حادثه‌آفرین شد+تعداد کشته‌ها و مصدومان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، احمد رحیقی ضمن تأیید خبر سقوط دکل برق در شهرستان کردکوی، اظهار کرد: پس از تکمیل خط جدید انتقال برق فشار قوی در غرب استان گلستان، جمع‌آوری دکل‌های قدیمی در دستور کار قرار گرفت.

خبر مرتبط
انفجار گاز در تبریز حادثه آفرید/ چند نفر راهی بیمارستان شدند؟

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز در تبریز چهار نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه پیش از ظهر امروز «سه شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲» در حین جمع‌آوری چهار دکل قدیمی، یکی از دکل‌ها سقوط کرد، ادامه داد: بر اثر سقوط این دکل که در حومه شهرستان کردکوی بود چهار دکل‌بند دچار حادثه شدند که یکی از آنان به دلیل شدت جراحت وارده از ناحیه سر و سینه جان خود را از دست داد.

معاون فنی شرکت پیمانکاری اطلس افروز شرق با تأکید بر اینکه سه مصدوم دیگر این حادثه به شکل سرپایی درمان و از مرکز درمانی مرخص شد، خاطرنشان کرد: جوان فوت شده «محمدامیرخانلو» متأهل و اهل گلوگاه استان مازندران بود.

خبر مرتبط
تصادف زنجیره‌ای در جنوب کرمان/ چند نفر کشته و زخمی شدند؟

اقتصادنیوز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از وقوع تصادف زنجیره‌ای در جاده جیرفت به سربیژن خبر داد و گفت: متاسفانه در این سانحه ١۵ نفر مصدوم و سه نفر فوت شدند.

وی اضافه کرد: جزئیات بیشتر این حادثه پس از بررسی دقیق‌تر، توسط متولیان مربوطه اطلاع‌رسانی می‌شود.

پیش‌تر ۳۲ کیلومتر خط انتقال جدید چهار مداره برق فشار قوی کردکوی – گرگان احداث شده بود و به دلیل فرسوده بودن دکل‌های قدیمی مسیر، طرح جمع‌آوری خطوط سابق در برنامه قرار داشت که متأسفانه این حادثه رخ داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید