هرتزوگ مجبور به عذرخواهی شد!

کدخبر: ۶۳۷۹۷۴
اقتصادنیوز: رئیس اسرائیل در پی حمله به کارمندان آشپزخانه مرکزی جهانی در نوار غزه عذرخواهی کرد.
 هرتزوگ مجبور به عذرخواهی شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی در گفت وگوی تلفنی با بنیانگذار سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی بابت کشتار کارکنان تن در جریان حمله دیشب ارتش این رژیم در نوار غزه عذر خواست.

خبر مرتبط
واکنش سازمان ملل به جنایت اسرائیل در آشپزخانه مرکزی جهانی

اقتصادنیوز: نهادهای وابسته به سازمان ملل کشتار کارمندان «آشپزخانه مرکزی جهانی» در حملات اسرائیل به غزه را شوک‌آور دانستند.


منابع رسانه‌ای امروز از کشته شدن هفت تن از کارکنان سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی در نوار غزه در حمله رژیم صهیونیستی خبر دادند.

سازمان امدادرسانی آشپرخانه مرکزی جهانی که دفتر آن در آمریکا قرار دارد، پیشتر اعلام کرده بود پس از کشته شدن هفت تن از کارمندانش در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز نوار غزه، فعالیت‌هایش در منطقه به حالت تعلیق درآمدند.

در همین زمینه، مقام نظامی رژیم صهیونیستی تاکید کرد تحقیقات اولیه ارتش نشان می‌دهد که نیروهای اشغالگر مسوول حمله به کارکنان این سازمان امدادگر در غزه هستند.

روزنامه «هاآرتص» هم به نقل از منابع دفاعی آگاه نوشت خودروهای آشپزخانه مرکزی دارای علامت واضح بودند که نشان می‌داد متعلق به این سازمان هستند.

این روزنامه صهیونیستی نوشت ارتش رژیم متوجه شده است که حمله به کاروان امدادی خطرناک است و پیامدهایی برای جنگ در غزه خواهد داشت.

هاآرتص نوشت ارتش رژیم اسراییل سه موشک را به صورت متوالی به سمت کاروان آشپزخانه مرکزی در غزه شلیک کرد.

همچنین تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابعی خارجی گزارش کرد حمله به کارکنان بیانگر آن است که رژیم صهیونیستی هیچ استراتژی درباره غزه ندارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی