تلفات سنگین داعش بر اثر یک درگیری مسلحانه در سوریه+جزئیات

کدخبر: ۶۳۹۰۲۲
اقتصادنیوز: درگیری‌های مسلحانه میان اعضای سابق گروه تروریستی داعش در شهر «الصنمین» واقع در حومه «درعا» سوریه چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.
تلفات سنگین داعش بر اثر یک درگیری مسلحانه در سوریه+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در نتیجه درگیری‌های شدید میان ۲ گروه مسلح در شهرک «الجوره» شهر «الصنمین» واقع در حومه شمالی «درعا» سوریه شماری کشته و شمار دیگری نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
فوری/ «رامش»؛ عضو ارشد داعش در کرج دستگیر شد+ عکس

اقتصادنیوز: محمد ذاکر" مشهور به "رامش" عضو ارشد و سرتیم عملیات تروریستی داعش در ماهدشت کرج دستگیر شد.

المرصد شمار کشته شدگان این درگیری مسلحانه را ۱۷ نفر عنوان کرد و گزارش داد که این درگیری میان یک گروه مسلح محلی به سرکردگی «محسن الهیمد» از اعضای سابق گروه تروریستی داعش و یک گروه مسلح دیگر به سرکردگی «الحمد جمال اللباد» ملقب به «الشبط» که او نیز از اعضای پیشین داعش است رخ داده است.

بر اساس اعلام المرصد، کشته شدگان این درگیری مسلحانه ۴ غیرنظامی از جمله یک زن و ۲ کودک، ۱۲ فرد مسلح عضو گروه «الشبط» و ۱ فرد مسلح عضو گروه «هیمد» بوده‌اند.

همچنین المرصد گزارش داد که این درگیری‌ها در نتیجه انفجار یک بمب طی روز گذشته رخ داده است. در نتیجه این انفجار ۸ کودک کشته و ۲ غیرنظامی از جمله یک زن نیز زخمی شدند.

یک منبع وابسته به پلیس درعا بیان کرد که ۴ تن از ۸ کودکِ کشته شده در این انفجار تروریستی برادر بوده‌اند. بر اساس اظهارات این منبع جراحات واردشده به زنِ زخمی‌شده در این حادثه تروریستی شدید بوده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی