پای پسر خداداد افشاریان به لیگ برتر باز شد؟

کدخبر: ۶۳۹۰۵۱
اقتصادنیوز: رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در خصوص چینش داوران باتجربه تاکید کرد: تشخیص کمیته داوران بود که چه داوری بازی را سوت بزند. پسر من هم هنوز در لیگ برتر قضاوت نکرده است.
پای پسر خداداد افشاریان به لیگ برتر باز شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خداداد افشاریان در پایان دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان درمورد قضاوت این مسابقه اظهار داشت: خودم چون مسؤول کمیته داوران هستم به دلیل حساسیت این مسابقه در ورزشگاه حضور پیدا کردم. داور بازی باتجربه بود. اینکه چه اتفاقاتی رخ داده است صحبت نمی‌کنم، چون فیلم بازی را ندیده‌ام و شاید در آینده بتوانیم درمورد رفتار این داور اقدام کنیم.

خبر مرتبط
اعتراف باورنکردنی خداداد افشاریان به صغر سنی فرزندش در تلویزیون/ بردیم دادگاه و سن او را عوض کردیم! + فیلم

اقتصادنیوز: اظهارات عجیب خداداد افشاریان در مورد سن پسرش روی آنتن زنده حسابی جنجالی شد.

رئیس کمیته دواران درباره اعتراض سایر تیم‌های لیگ برتری استقلال و مس رفسنجان نسبت به صحنه‌های بازی روز گذشته خودشان افزود: با احترام به تمام عزیزان، چون بازی‌های این هفته فردا هم ادامه دارد و هنوز فیلم بازی را آنالیز نکرده‌ایم نسبت به هیچ صحنه‌ای اظهارنظر نخواهیم کرد. بعد از بازی‌های فردا می‌توانیم نظر خود را اعلام کنیم.

افشاریان در خصوص چینش داوران باتجربه تاکید کرد: تشخیص کمیته داوران بود که چه داوری بازی را سوت بزند. پسر من هم هنوز در لیگ برتر قضاوت نکرده است.

رئیس کمیته داوران درباره آخرین وضعیت VAR در لیگ ایران، تصریح کرد: من نسبت به صحبتی که کرده‌ام و انجام نشده عذرخواهی می‌کنم. پلان بعدی ما برای VAR خیلی قطعی و رو به جلو است. باید ۱۶ داور را به فیفا معرفی کنیم که بتوانند تاییدیه بگیرند. نسبت به سایر موارد شاید بتوانیم چند بازی دیگر را اگر فیفا اجازه بدهد با VAR قضاوت کنیم. همه مصمم هستند که این مشکل برطرف شود و فقط به دلیل تحریم‌ها کمی مشکل داریم و امیدوارم برای فصل آینده شاهد حضور VAR باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد فینال جام حذفی با VAR برگزار شود، گفت: شاید این اتفاق رخ دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی