درخواست فوری پادشاه عربستان درباره جنگ غزه

کدخبر: ۶۳۹۵۹۴
اقتصادنیوز: پادشاه عربستان در آستانه عید فطر خواستار توقف جنگ غزه شد.
درخواست فوری پادشاه عربستان درباره جنگ غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در سخنرانی خود به مناسبت حلول عید فطر بر لزوم توانمندسازی ملت فلسطین برای دستیابی به حقوق مشروع خود و تشکیل کشور مستقل فلسطین تاکید کرد.

خبر مرتبط
اسرائیل بی‌خیال عادی سازی روابط با عربستان شد؟/ کوهن: حمله به رفح مهم‌تر است

اقتصادنیوز: وزیر انرژی اسرائیل حمله به رفح را مهم‌تر از عادی‌سازی روابط با عربستان توصیف کرد.به نقل از خبرگزاری «الحدث»، پادشاه عربستان امروز سه شنبه خواهان توقف حملات رژیم صهیونیستی به غزه و تامین گذرگاه‌های انسانی در این منطقه شد.

رژیم صهیونیستی ظرف ۶ ماه گذشته جنگ ویرانگری را علیه مردم غزه به راه انداخت و حتی تمام مراکز غیرنظامیان از جمله بیمارستان‌ها و مدارس و مراکز خدماتی و آموزشی را هدف قرار داد. حملات این رژیم در غزه همچنان ادامه دارد.

خبر مرتبط
بیانیه مشترک عربستان و پاکستان علیه جنایات اسرائیل

اقتصادنیوز: ولیعهد عربستان و نخست وزیر پاکستان در بیانیه‌ای مشترک با ابراز نگرانی از تشدید اوضاع در غزه خواستار افزایش فشار جامعه بین المللی بر اسرائیل برای توقف تهاجم علیه مردم غزه و تسهیل دسترسی بدون مانع فلسطینی‌ها به کمک‌های بشردوستانه شدند.وزارت بهداشت غزه امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمار شهدای جنگ رژیم صهیونیستی در غزه به ۳۳ هزار و ۳۶۰ نفر و آمار مجروحان به ۷۵ هزار و ۹۹۳ نفر رسید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید