خبر خوش برای تهرانی ها

کدخبر: ۶۳۹۷۴۴
اقتصادنیوز: بنابر اعلام سازمان هواشناسی کاهش دما از فردا تا (۲۵ فروردین) در نیمه شمالی کشور و آسمان تهران هم فردا ابری و بارانی خواهد بود.
خبر خوش برای تهرانی ها

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، گفت: روز آینده ۲۳ فروردین در شمال غرب کشور، سواحل خزر و دامنه‌های البرز بارش داریم، همچنین در غرب کشور، دامنه‌های زاگرس مرکزی و برخی مناطق شرق و مرکز کشور رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود. روز جمعه ۲۴ فروردین در استان‌های ساحلی خزر، دامنه‌های البرز، شمال شرق کشور، بخش‌هایی از مرکز، شرق و جنوب شرق بارش باران و وزش باد داریم.

وی افزود: روز شنبه ۲۵ فروردین در برخی مناطق مرکز کشور و شرق سواحل خزر، رگبار و رعد و برق داریم و این شرایط جوی روز یکشنبه در بخش‌هایی از غرب و شمال غرب، دامنه‌های زاگرس، جنوب یزد، شمال فارس و شمال کرمان پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: از فردا تا شنبه ۲۵ فروردین در نیمه شمالی کشور کاهش دما داریم. همچنین آسمان تهران روز آینده ابری همراه با بارش باران گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و رگبار و رعد و برق نیز در آسمان تهران خواهیم داشت، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۲۰ و ۱۲ درجه خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی