اسرائیل یک مدرسه را بمباران کرد+آمار شهدا

کدخبر: ۶۳۹۸۴۸
اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی امروز یک مدرسه وابسته به آژانس امدادرسانی سازمان ملل (آنروا) را بمباران کرد.
اسرائیل یک مدرسه را بمباران کرد+آمار شهدا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی امروز با بمباران یک مدرسه وابسته به آژانس امدادرسانی سازمان ملل (آنروا) و یک مجتمع مسکونی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه دستکم پنج فلسطینی را شهید و شماری را زخمی کرد.

صدها آواره فلسطینی در این مدرسه وابسته به آنروا پناه گرفته بودند.

در حالی ۱۸۸ روز از تجاوز رژیم صهیونیستی با حمایت و پشتیبانی آمریکا و برخی دیگر از کشورها به نوار غزه می گذرد که تمام تلاش ها برای برقراری آتش بس بی نتیجه مانده است.

خبر مرتبط
درخواست فوری روسیه درباره قطعنامه آتش‌بس در غزه

اقتصادنیوز: روسیه بر اجرای فوری قطعنامه‌ای که ماه گذشته میلادی در شورای امنیت سازمان ملل با موضوع درخواست برای برقراری آتش‌بس در غزه تصویب شد تاکید کرد.

رژیم صهیونیستی در این مدت و در سایه سکوت جامعه جهانی، از هیچ جنایتی در حق ملت فلسطین و ساکنان نوار غزه دریغ نکرده است.

تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه همزمان باشادی مردم بمناسبت عید سعید فطر همچنان ادامه داشته و وزارت بهداشت غزه در آخرین گزارش اعلام کرد که شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تا به امروز به ۳۳ هزار و ۴۸۲ نفر افزایش یافته است.

وزارت بهداشت غزه همچنین آخرین آمار مجروحان این جنایات را ۷۶ هزار و ۴۹ نفر اعلام کرد.

پس از گذشت ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی