واکنش مدودوف به اظهارات بایدن/بیانیه رئیس‌جمهور آمریکا شیطانی است

کدخبر: ۶۳۹۸۶۷
اقتصادنیوز: رئیس‌‍جمهور سابق روسیه ضمن اینکه اظهارات جو بایدن را «آخرالزمانی» خواند، تاکید کرد که بیانیه او مبنی بر ارسال کمک‌های بیشتر به کی‌یف «قطعا شیطانی» است.
واکنش مدودوف به اظهارات بایدن/بیانیه رئیس‌جمهور آمریکا شیطانی است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مجددا از کنگره این کشور خواست تا ۶۰ میلیارد دلار کمک اضافی را برای اوکراین تصویب کند و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این جنگ چگونه به پایان خواهد رسید، ادعا کرد: «جنگ اوکراین با رای رئیس مجلس نمایندگان برای کمک‌های اوکراین به اتمام خواهد رسید.»

طبق گزارش راشا تودی، «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر این کشور هم بوده، در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در پیام‌رسان تلگرام نوشت: «صحبت‌های بایدن یعنی به کشتن یکدیگر ادامه دهید. هر چقدر مردم بیشتری بمیرند، بهتر است. من کشته‌های بیشتری می‌خواهم!»

خبر مرتبط
اقدام تلافی جویانه روسیه/ مدودوف اوکراین را با پاسخ سخت تهدید کرد

اقتصادنیوز: معاون رییس شورای امنیت ملی روسیه گفت که حملات تقابلی علیه اوکراین در پی حملات پهپادی آن، هر امکانی را برای احیای توافق غلات از بین می‌برد.

او در ادامه ضمن اینکه اظهارات جو بایدن را «آخرالزمانی» خواند، تاکید کرد که بیانیه او مبنی بر ارسال کمک‌های بیشتر به کی‌یف «قطعا شیطانی» است.

رئیس‌جمهور آمریکا بارها تاکید کرده تا زمانی که جنگ اوکراین طول بکشد، به این کشور جنگ‌زده اروپایی سلاح و بودجه ارسال خواهد کرد تا «روسیه با شکست مواجه شود.» مقامات روسیه هم بارها آمریکا را به شعله‌ور کردن خصومت‌ها و تنش‌ها متهم کرده‌اند و می‌گویند که این کشور می‌خواهد جنگ را «تا آخرین اوکراینی» ادامه دهد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی