سانسور حجم حملات موشکی و پهپادی ایران توسط اسرائیل

کدخبر: ۶۴۰۳۹۲
اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی به رسانه‌های این رژیم اجازه انتشار تصاویر حمله موشکی و پهپادی ایران را نمی‌دهد.
سانسور حجم حملات موشکی و پهپادی ایران توسط اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کانال ۲۴ رژیم صهیونیستی اعتراف کرده است که اجازه انتشار تصاویر حمله موشکی و پهپادی ایران به اراضی اشغالی را ندارد.

این رسانه صهیونیستی گفته است: ما تصاویر و فیلم‌های بسیار بیشتری از حمله امشب ایران را داریم که نمی‌توانیم همه آنها را منتشر کنیم.

خبر مرتبط
واکنش ترامپ به حمله موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل

اقتصادنیوز: رئیس جمهور سابق آمریکا به پاسخ گسترده موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد

در همین رابطه فایر الدویری تحلیلگر نظامی اردنی شبکه الجزیره قطر، گفت: (رژیم) اسرائیل تلاش می‌کند بر حجم ضربات وارد شده سرپوش بگذارد.

وی افزود: (رژیم) اسرائیل تلاش می‌کند که بگوید حمله ناموفق بوده و اصابت‌ موشک‌ها سطحی بوده است و هنوز حجم خسارتی که به (رژیم) اسرائیل وارد شده مشخص نیست.

این تحلیلگر نظامی، اضافه کرد: ایران از توان کامل موشکی خود استفاده نکرد چون موشک‌های فراصوتی دارد که ظرف ۱۳ دقیقه به اسرائیل می‌رسد.

همچنین شبکه سی ان ان به نقل از یک منبع آمریکایی گفت که مطمئن نیست پدافند هوایی آمریکا موفق شده باشد با همۀ پهپادها و موشک‌های ایران مقابله کرده باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی