سفیر ایران: ایران فرزند نامشروع و لوس غرب در منطقه را ادب کرد

کدخبر: ۶۴۱۰۸۵
اقتصادنیوز: سفیر ایران در جمهوری آذربایجان نسبت به اظهارات سفیر اسرائیل واکنش نشان داد.
سفیر ایران: ایران فرزند نامشروع و لوس غرب در منطقه را ادب کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «سید عباس موسوی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در پاسخ به اظهارات سفیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: از این‌ پس کوچکترین شرارت شما پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهد کرد.

خبر مرتبط
گانتس مدعی شد: تصمیم درباره نوع پاسخ به ایران با اسرائیل است

اقتصادنیوز: مقام صهیونیست با بیان اینکه رژیم صهیونیستی سعی دارد با همکاری آمریکا ائتلافی جهانی و منطقه‌ای علیه ایران تشکیل دهد، گفت اسرائیل تصمیم خواهد گرفت که در چه زمانی، در چه مکانی و به چه شیوه‌ای به حمله اخیر ایران پاسخ دهد.

جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی این کشور در دمشق، اهدافی را در عمق سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داد.

موسوی در شبکه ایکس نوشت: «دوره بازی مظلوم نمایی تمام شد پسر! ایران فرزند نامشروع و لوس غرب در منطقه را ادب کرد. از این‌ پس، کوچکترین شرارت شما پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهد کرد. مردم مسلمان آذربایجان هم برای آرمان فلسطین ایستادگی خواهند کرد. شما پشیمان خواهید شد».

خبر مرتبط
واکنش محمد خاتمی به پاسخ موشکی ایران به اسرائیل

اقتصادنیوز: رئیس‌ دولت اصلاحات گفت: پاسخ ایران به جنایت اسرائیل مدبّرانه، شجاعانه، منطقی و قانونی بود.

«جورج دیک» سفیر تل‌آویو در باکو، ایران را «دولتی تروریستی» و عامل درگیری‌ها در منطقه خوانده بود که برای اولین بار به‌صورت مستقیم و بی‌سابقه‌ای به اسرائیل حمله کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی