اعلام جزییات فوت شهروند کازرونی در جریان سیل

کدخبر: ۶۴۱۴۵۶
اقتصادنیوز: سرپرست آتش‌نشانی شهرستان کازرون و رییس اورژانس این شهر جزییات فوت یک شهروند کازرونی در جریان سیل اخیر در این شهر را تشریح کردند.
اعلام جزییات فوت شهروند کازرونی در جریان سیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرپرست آتش‌نشانی شهرستان کازرون و رئیس اورژانس این شهر در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای با تشریح جزئیات سیل اخیر در کازرون، فوت یک خانم میانسال کازرونی در خیابان ناصردیوان را تأیید کردند.

سرپرست سازمان آتش نشانی کازرون در این خصوص گفت: در پی باران شدید شامگاه چهارشنبه در کازرون، خانم میانسالی در خیابان ناصر دیوان درگیر باران شد و به دلیل حجم زیاد باران و آب گرفتگی کامل خیابان و عدم دید کافی به درون جوی آب سقوط کرد و آب شدید مسافتی او را با خود به انتهای خیابان ناصر دیوان برد و در زیر پل جوی آب گرفتار شد.

خبر مرتبط
نیروی دریایی ارتش وارد عمل شد/ نجات سیل‌زدگان استان هرمزگان

اقتصادنیوز: با حضور به موقع بالگرد منطقه دوم ولایت نیروی دریایی ارتش مستقر در جاسک، سه نفر از افراد ناپدید شده در شرق استان هرمزگان نجات پیدا کردند.

حامد پشنگیان ادامه داد: با تلاش آتش نشانان و دیگر نیروهای امدادی این خانم از انتهای خیابان ناصر دیوان در مسیر جوی آب و تلاقی پل به بیرون کشیده شد و تحویل عوامل اورژانس گردید، اما تلاش‌ها برای نجات این خانم فایده نداشت و بر اساس اطلاعات دریافت شده از بیمارستان ولی‌عصر (عج) کازرون، خانم میانسال متأسفانه جان خود را از دست داد.

سرپرست سازمان آتش نشانی گفت: ستاد مدیریت بحران شهرداری و سازمان آتش نشانی کازرون در آماده‌باش کامل هستند و شهروندان می‌توانند در شرایط بحران و ضروری با شماره تلفن ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس حاصل نمایند.

رئیس اورژانس کازرون نیز با تأیید خبر فوت این شهروند کازرونی گفت: این زن میانسال دیشب در جدول هدایت آب‌های سطحی سقوط کرد که به دلیل شدت بارندگی و پر آب بودن جوی، دچار خفگی شد و با وجود تلاش نیروهای امدادی و اورژانس فوت کرد.

رئیس اورژانس کازرون از شهروندان خواست با در نظر گرفتن هشدارهای هواشناسی مسائل ایمنی را رعایت کرده و از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی