خسارت نجومی سیل به راه‌های سیستان و بلوچستان

کدخبر: ۶۴۱۵۱۵
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: برآورد اولیه خسارت به راه‌های این استان حدود ۱۵ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
خسارت نجومی سیل به راه‌های سیستان و بلوچستان

داریوش امانی امشب پنجشنبه در بازدید میدانی از وضعیت راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان افزود: حدود ۲۵ راه اصلی و فرعی در جنوب این استان بسته شده است و راه‌های حدود ۲۵۰ روستا نیز با تلاش راهداران در حال بازگشایی است.

خبر مرتبط
آماده‌باش در سیستان و بلوچستان/ سیل در کمین ۱۲۰۰روستا

اقتصادنیوز: سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در جنوب سیستان بلوچستان ۱۲۰۰ روستا تحت تأثیر سیل قرار گرفته و از این میزان ۳۰۰ روستا دچار آب‌گرفتگی شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: ۵۰ اکیپ فعال و سیار راهدار به همراه ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات مشغول فعالیت و تلاش برای بازگشایی راه‌ها هستند، برخی از این ماشین آلات از روستاهای معین هرمزگان، کرمان و جنوب کرمان عازم استان سیستان و بلوچستان شده و مشغول فعالیت هستند.

امانی ادامه داد: تا ۱۰ روز آینده تمام راه‌های مسدود، باز خواهند شد اما اولویت، بازگشایی راه‌های اصلی شهرستان چابهار به دیگر نقاط است که می‌کوشیم ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده بازگشایی شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل همچنین از همکاران راهدار برای بازگشایی راه‌ها و انجام عملیات امداد و نجات برای ۲ ناوگان اتوبوس حمل‌ونقل عمومی از سیلاب قدردانی کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی