ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور / مسافران به این مناطق سفر نکنند

کدخبر: ۶۴۱۶۵۷
اقتصادنیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور سازمان راهداری گفت: مسافران با توجه به وقوع سیل و انسداد مسیر‌ها از سفر به جنوب کشور پرهیز کنند.
ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور / مسافران به این مناطق سفر نکنند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «ایمان محرابی نیا» مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر با تشدید بارش‌ها و بروز سیل در شهر‌های جنوبی کشور از جمله سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خوزستان شاهد آبگرفتگی معابر و محور‌های جنوبی کشور هستیم، گفت: ۲۵ محور شریانی و غیر شریانی به دلیل بروز سیل مسدود شده‌اند که امیدواریم با همکاری نیرو‌های راهداری هرچه سریعتر این محور‌ها بازگشایی شوند.

وی افزود: با توجه به انسداد محور‌های اصلی، فرعی و روستایی به مسافران توصیه می‌شود از سفر‌های غیر ضروری به این محور‌ها پرهیز کرده و در صورت انجام سفر حتما از آخرین وضعیت جوی محور‌ها از طریق سامانه ۱۴۱ مطلع شوند.

خبر مرتبط
سقوط مرگبار جرثقیل حین انجام تعمیرات / تعداد فوتی‌ها و مصدومین

اقتصادنیوز: سقوط جرثقیل پتروشیمی رازی که در اسکله شماره ۶ در حال انجام تعمیرات بود منجر به فوت ۲ نفر و مصدوم شدن ۴ نفر از نیروهای تعمیرات شد.

او در خصوص آخرین وضعیت جوی ترافیکی محور‌های شمالی گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا مجلار، محدوده‌های پل دزدبن، انارک، هزارچم، ولی آباد و حدفاصل وینه تا بیلقان، محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده شهر دماوند و آزادراه پردیس-تهران و محور قدیم بومهن-تهران حدفاصل کمرد تا جاجرود هستیم.

وی افزود:  تردد روان در محور هراز و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در خصوص آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور‌ها هم گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج محدوده پل کلاک، آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های پل کردان و مهرشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک،  آزادراه قم-تهران حدفاصل سعیدآباد تا پل شهید کاظمی و آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر گزارش شده است.

او تاکید کرد: ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع، محور امامزاده داوود-تهران در برخی از مقاطع و محور فشم-تهران حدفاصل حاجی آباد تا شمیران و محدوده گردنه قوچک گزارش شده است.

محرابی نیا همچنین درباره آخرین وضعیت جوی محور‌ها هم گفت: بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های تهران، البرز، اصفهان، اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان، همدان و کردستان گزارش شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی