استوری مازیارلرستانی برای مخاطب خاص

کدخبر: ۶۴۲۱۲۷
اقتصادنیوز :مازیار لرستانی که به تازگی وارد حواشی جدیدی شده است با اشتراک استوری پرده از حقیقتی مهم برداشت.
استوری مازیارلرستانی برای مخاطب خاص

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،مازیار لرستانی که روزهای گذشته و بعد از مصاحبه رابعه اسکویی در یک برنامه، تا حدودی با چالش و حواشی روبرو شد، استوری جدید و پرمفهومی را منتشر کرد که شاید چندان به مسائل اخیر بی ربط نباشد. آقای بازیگر طرز تهیه دشمن را به شکل جالبی توضیح داد؛ طرز تهیه ای متفاوت با تمام آنچه تا بحال خوانده اید و منتشر کرده ایم و این صحبت او حقیقت کتمان ناپذیری است که قطعا اکثر شما با آن موافقید.  

مازیار لرستانی بازیگر سریال جدید منوچهرهادی پس از حواشی اخیرش استوری جدید و پرمفهومی را منتشر کرد که گویا مخاطب خاصی دارد، بازیگر اخراجی ها نوشت:

طرز تهیه دشمن :پیشرفت کن و به بقیه باج نده

دل با یار.. و... سر بکار

مازیار لرستانی و دشمنانش

E9REZtynVoVt

ماجرای اختلاف رابعه اسکویی و مازیار لرستانی چه بود؟

رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه نیمه شب و در گفتگو با مجری برنامه امیرحسین قیاسی، از بر هم خوردن دوستی خود با مازیار لرستانی و دلخوری از او صحبت کرد و عنوان نمود که پس از منتشر شدن شایعه خواستگاری مازیار لرستانی از او حرفی به من زد و دوستی سی ساله مان پایمال شد.

مازیار لرستانی نیز با انتشار پستی به صحبت های رابعه اسکویی واکنش تندی نشان داد و صحبت های خانم بازیگر را حسادت و کینه ورزی دانست و عنوان کرد، در ذهن من مسائل مهمتری وجود دارد که فرسنگها با شوآف و حاشیه بازی و نگرشهای حقیر فاصله دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید