ایجاد یک شهرک جدید در حاشیه این شهر

کدخبر: ۶۴۲۳۰۲
اقتصادنیوز: استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های جدید مسکن این استان گفت: شهرک جدید در حاشیه شهر بوشهر ایجاد می‌شود.
ایجاد یک شهرک جدید در حاشیه این شهر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «احمد محمدی زاده» استاندار بوشهر دوشنبه‌شب در آئین آغاز عملیات اجرایی ۳۵۰۰ واحد مسکونی در بوشهر که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران انجام شد اظهار داشت: استان بوشهر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور پیشگام است و اقدامات ارزشمندی در شهرستان‌های مختلف استان انجام شده است.

وی افزود: شهر بوشهر با وجود محدودیت زمین، در سایه ظرفیت‌های جدید اضافه شده، در اجرای طرح‌های مسکن، رشد محسوسی داشته است.

خبر مرتبط
کام پایتخت‌نشینان تلخ ماند/ وعده توخالی تاکسی‌ برقی برای تهرانی‌ها؟

اقتصادنیوز: وعده ورود تاکسی‌های برقی به تهران از سال جاری، چشمان شهروندان تهرانی را همچنان منتظر نگه داشته است و کشمکش بر سر ورود این تاکسی‌ها و خودروهای پیشرفته همچنان ادامه دارد. بررسی های اقتصادنیوز نشان می دهد که اهالی پایتخت نباید به این وعده دل خوش کنند؛ در این گزارش دلیل این موضوع را در گفت و گو با سخنگوی شهرداری تهران بررسی کرده ایم.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در بوشهر با وجود کمبود زمین، اقدامات خوبی صورت گرفت و علاوه بر منطقه نیایش، در جوار محله‌های تنگک، نسبت به توسعه شهر بوشهر اقدام شد تا پاسخگوی رشد تصاعدی جمعیت شهر بوشهر باشد.

وی با اشاره به افزایش جمعیت از ساخت شهرک جدید در حاشیه مرکز شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: با توجه به کمبود زمین مسکونی در مرکز استان، ساخت شهرک جدید در بوشهر در قالب نهضت ملی مسکن آغاز شده است.

محمدی زاده تصریح کرد: امروز عملیات اجرایی احداث ۳۵۰۰ واحد مسکونی ویژه کارکنان سازمان انرژی اتمی آغاز شد که با حمایت رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، شاهد تسریع در عملیات اجرایی طرح خواهیم بود.

وی گفت: امروز با وجود همه تلاش‌های دشمنان و بویژه آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی برای ارائه جلوه ناکارآمدی از انقلاب اسلامی ایران، پیشرفت‌های روزافزون و چشمگیری در کشور در حال انجام است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی