ورود پلیس جنایی به پرونده فوت یک پزشک در شیراز

کدخبر: ۶۴۳۶۳۶
اقتصادنیوز: معاون دادستان شیراز با بیان اینکه تحقیقات در خصوص حادثه فوت یک پزشک در شیراز آغاز شده است گفت: سه نفر مرتبطین با وقوع این حادثه در بازداشت هستند.
ورود پلیس جنایی به پرونده فوت یک پزشک در شیراز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، در پی وقوع حادثه مسمومیت تعدادی در مهمانی خانوادگی و فوت یک پزشک، معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز و سرپرست دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز روز دوشنبه در جمع خبرنگاران از تشکیل پرونده قضایی و ورود قاضی ویژه قتل استان به حادثه مذکور خبر داد.

افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه در جریان این پرونده تا کنون سه نفر از عومل مرتبط با حادثه مسمویت افراد حاضر در این مهمانی در بازداشت به سر می برند گفت: دیگر عوامل ، مسببین و معاونین احتمالی جرم نیز تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

وی افزود در این حادثه در مجموع ۶ نفر دچار مسمومیت شده اند و از این تعداد یک نفر فوت شده و سایر افراد پس از اقدامات پزشکی در ساعات اولیه حادثه از بیمارستان مرخص شده اند.

او با کذب خواندن بخشی از اطلاعات و حاشیه های غیر موثق انتشار یافته در فضای مجازی تأکید کرد: برخی مطالب منتشر شده گمانه زنی و اطلاعات فاقد اعتبار است و تنها دستگاه های متولی و مسئول با در نظر گرفتن حقوق شهروندی افراد و وضعیت تحقیقات پرونده اجازه ارائه اطلاعات را دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی