سیلاب در بخش مرکزی گناباد/ محورهای ارتباطی دو روستا زیر آب رفت

کدخبر: ۶۴۴۴۲۳
سیلاب بخشهایی از روستاهای «کلاته نو» و «کلاته کلوخ» واقع در بخش مرکزی شهرستان گناباد را گرفت.
سیلاب در بخش مرکزی گناباد/ محورهای ارتباطی دو روستا زیر آب رفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ابوالفضل شاکری، معاون فرماندار گناباد، افزود: سیلاب محورهای روستایی روستاهای کلاته نو و کلاته کلوخ را فراگرفته ولی تاکنون وارد این روستاها نشده و خسارتهایی به این مناطق وارد نکرده است.

وی ادامه داد: با وجود سیلاب جاده های روستایی این منطقه باز است و تردد در آنها با کندی انجام می شود. معاون فرماندار گناباد از روستاییان خواست که تا زمان فروکش کردن حجم سیلاب برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی از تردد در این محورها خودداری کنند.

شاکری گفت: ستاد هماهنگی مدیریت بحران گناباد به حالت آماده باش کامل قرار دارد و در صورت وقوع هر گونه خسارتهای احتمالی خدمات لازم به مردم ارایه می شود.

رییس اداره هواشناسی گناباد نیز گفت: بارش باران از روز چهارشنبه در این شهرستان آغاز و بر حجم آن در روز پنج شنبه افزوده شد و در این مدت بین ۳.۵ تا ۹.۵ میلیمتر باران در هشت ایستگاه باران سنجی شهرستان به ثبت رسید.

داریوش شیبانی ادامه داد: بارش باران تا ۲ روز آینده در شهرستان گناباد ادامه دارد. روستاهای کلاته نو و کلاته کلوخ از توابع دهستان حومه بخش مرکزی گناباد واقع هستند. مرکز شهرستان گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی