اردوغان خبر داد؛

تداوم عملیات ضدتروریستی ترکیه در خاک سوریه

کدخبر: ۶۴۵۳۱۰
اقتصادنیوز: رئیس جمهوری ترکیه از تصمیم کشور خود برای ادامه عملیات ضدتروریستی در خاک سوریه خبر داد.
تداوم عملیات ضدتروریستی ترکیه در خاک سوریه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس جمهوری ترکیه در آنکارا طی سخنانی خطاب به ملت این کشور، گفت: وقتی زمان و ساعتش فرا برسد، ما قطعاً کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان می رسانیم.

خبر مرتبط
آغاز پایان اردوغان!/ سلطان بازی را باخت؟

اقتصادنیوز: نتایج انتخابات شهرداری های ترکیه یک حقیقت را عریان کرد، رجب طیب اردوغان و حزب تحت رهبری اش دیگر یکه تاز میدان سیاست ترکیه نیستند، این گزاره قدرت مانور سلطان را محدود می کند، آن هم در شرایطی که ترکیه از چالش های اقتصادی آسیب دیده است.

اردوغان در ادامه به اهمیت مبارزه قاطعانه با تروریسم و گروه موسوم به «حزب کارگران کردستان» (پ.ک.ک) اشاره و تاکید کرد: در دوره آتی به گروه تجزیه‌طلب که فضای مانور آن در نتیجه عملیات‌ ما در عراق و سوریه تنگ شده است، ضربه بزرگی خواهیم زد.

وی افزود: می‌خواهم موضوع مشخص شود. تا زمانی که پ‌.ک.‌ک در عراق و سوریه حضور داشته باشد ما یه هیچ وجه احساس امنیت نمی کنیم.

خبر مرتبط
اردوغان: درهای تجارت با اسرائیل را بستیم/ نمی‌توانیم تماشاگر باشیم

رئیس جمهوری ترکیه با اشاره به تجارت ۹.۵ میلیارد دلاری میان این کشور و اسرائیل، اعلام کرد: این حجم تجارت را ندیده گرفته و درها را بستیم.

رئیس جمهوری ترکیه با تاکید بر اینکه تروریست‌ها در کوه‌های قندیل و شمال سوریه از هر فرصتی علیه ترکیه و شهروندان این کشور استفاده می کنند، تصریح کرد: هیچ کشوری این موضوع را نمی پذیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی