شناسایی ۶۰۰۰ کارت سوخت غیرمجاز/کشف ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت یارانه ای

کدخبر: ۶۴۵۷۵۵
اقتصاد نیوز :رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از شناسایی ۶۰۰۰ کارت سوخت با استفاده غیرمجاز خبر داد و گفت: در یک سال اخیر، ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت یارانه ای کشف شد.
شناسایی ۶۰۰۰ کارت سوخت غیرمجاز/کشف ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت یارانه ای

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا ،رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از شناسایی ۶۰۰۰ کارت سوخت با استفاده غیرمجاز خبر داد و گفت: در یک سال اخیر، ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت یارانه ای کشف شد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به استفاده غیرمجاز از کارت های سوخت گفت: ما ۶۰۰۰ کارت سوخت شناسایی کردیم که خودروهای آن در سایر استان های کشور بود اما خود کارت ها در استان های جنوبی کشور در حال استفاده بودند که با هماهنگی وزارت نفت، تمام این کارت ها سوخته و باطل می شوند. 

خبر مرتبط
رئیس پلیس راهور از این مافیای حمل و نقل پرده برداشت!

اقتصادنیوز : رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی (فراجا) از وجود مافیا در حوزه موتورسیکلت‌های حمل بار و کاری خبر داد و گفت: برخی از این مافیاها دارای صدها دستگاه موتور سیکلت هستند که عمده آن نیز فرسوده است.

وی با اشاره به تخصیص سوخت ادامه داد: تاکنون ۱۵۶ شرکت مسافربری شناسایی شده‌اند که بارنامه صوری صادر می کردند و از این طریق سوخت یارانه ای دریافت کرده اند. برخی از این شرکت‌ها صد بارنامه سوری و برخی تا ۲۰۰۰ برنامه صوری نیز صادر کرده بودند که با آنها برخورد قضایی انجام می گیرد.

رحیمی افزود: تاکنون ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت یارانه ای در یک سال کشف شده است. همچنین در این رابطه ۶ گروه خلافکاری نیز شناسایی و اعتضای آن دستگیر شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی