مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان معرفی شد

کدخبر: ۶۴۵۸۶۸
اقتصادنیوز: حدود دو ماه پس از استعفای سرپرست مدیرعاملی سپاهان، مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب و معرفی شد.
مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان معرفی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،، روز 21 اسفند ماه سال 1402 منوچهر نیکفر به صورت مکتوب استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه سپاهان تحویل داد. از 66 روز قبل تا کنون این باشگاه بدون مدیرعامل و زیر نظر اعضای هیئت مدیره اداره شد.

در شرایطی که تنها 4 هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است و در آستانه بازی مس رفسنجان- سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر، سکاندار جدید مدیریت باشگاه سپاهان رسما معرفی شد.

طبق اعلام باشگاه سپاهان  مهدی آذربایجانی به سمت مدیرعامل این باشگاه منصوب شد.

وی متولد اصفهان، دارای تحصیلات دکترای سیاست‌گذاری عمومی از دانشگاه علم و صنعت و دانش آموخته مهندسی عمران در دانشگاه‌های صنعتی اصفهان و امیرکبیر تهران است که پیش از این در مسئولیت‌هایی نظیر معاونت مالی-اقتصادی شهرداری اهواز، مدیرکل سرمایه های انسانی شهرداری اصفهان، عضویت هیئت رئیسه سازمان ورزش شهرداری اصفهان، دبیر و رئیس دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان و معاونت عمرانی شهرداری منطقه 8 اصفهان حضور داشته‌ است.

داوری ملی کیوکوشین کاراته، سابقه عضویت در هیئت رئیسه کیوکوشین ایران، کسب مقام قهرمانی آسیا در مسابقات کاتا کیوکوشین و مربی‌گری کاراته سبک کیوکوشین بخشی از سوابق او در حوزه ورزش به شمار می‌رود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید