آزادی 22 زندانی جرائم غیرعمد در زنجان به مناسبت دهه کرامت

کدخبر: ۶۴۶۱۳۰
اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) ۲۲ زندانی در زنجان آزاد شدند.
آزادی 22 زندانی جرائم غیرعمد در زنجان به مناسبت دهه کرامت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام علی فرجی برحق در حاشیه مراسم آزادی محکومین جرایم غیر عمد مالی استان زنجان در زندان مرکزی، ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: به همت خیرین و مردم متدین استان و به حرمت و برکت دهه کرامت و ولادت با سعادت کریمه اهل بیت، این تعداد محکوم جرایم مالی غیر عمد از زندان آزاد شدند.

وی اضافه کرد: تعدادی دیگر از مشمولین دیگر با اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده و با ادامه کمک های مردمی و خیرین استان تا پایان دهه کرامت و همزمان با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) آزاد خواهند شد.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه فراهم کردن زمینه اشتغال زندانیان بعد از آزادی، ضروری است، گفت: این امر در بازنگشتن زندانیان به زندان نیز موثر است.

فرجی برحق با تأکید بر دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حرفه های مختلف در زندان از جمله فرشبافی، خاطرنشان کرد: با این اقدام، زمینه ایجاد اشتغال و منبع درآمد برای زندانیان فراهم می شود.

مراسم آزادی محکومین جرایم غیر عمد مالی استان زنجان با حضور دادستان مرکز استان و خادمین و سفیران آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س) و مدیر ستاد دیه استان در زندان مرکزی برگزار شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی