پیش‌بینی حزب‌الله لبنان از نتیجه جنگ غزه

کدخبر: ۶۴۶۳۱۷
اقتصادنیوز: رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تأکید کرد که حماس از این پس به قدرتی موثر نه تنها در غزه و فلسطین بلکه در سطح جهان عربی و اسلامی تبدیل خواهد شد.
پیش‌بینی حزب‌الله لبنان از نتیجه جنگ غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان، گفت که همه طرف‌ها به خصوص حماس به دستیابی فرمولی برای پایان دادن به جنگ نزدیک شده بودند اما نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بر یورش به رفح و تداوم جنگ پافشاری کرد.

خبر مرتبط
اعتراف اسرائیل به توان موشکی بالای حزب‌الله

اقتصادنیوز: رئیس شورای امنیت داخلی اسرائیل امروز (یکشنبه) در سخنانی به توان موشکی بالای حزب‌الله و قدرت آن برای هدف قرار دادن سراسر سرزمین‌های اشغالی اذعان کرد.

رعد در مراسم گرامیداشت شهید «حسن محمد اسماعیل» از رزمندگان حزب‌الله که در راه قدس به شهادت رسید، گفت: حتی آمریکایی‌ها اعلام کردند که قادر نیستند «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را از این گزینه (حمله به رفح) منصرف کنند و گفتند که ارسال سلاح به رژیم صهیونیستی برای استفاده در جنگ علیه غزه را متوقف کردند. این یک اعتراف صریح و روشن بود مبنی بر اینکه هر سلاحی که در کشتار و ویرانی غزه استفاده شده، منبع آن آمریکا بوده است.

وی افزود: نتانیاهو پس از شنیدن مخالفت آمریکا، گفت که به تنهایی جنگ را ادامه خواهیم داد و این سخن وی نیز نشان داد جنگی که از هفت ماه پیش آغاز شده و تا الان ادامه داشته با حمایت آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه بوده است.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان همچنین گفت: دشمن صهیونیستی از ابتدای تجاوز به غزه دو هدف نخست آزادسازی اسرای اسرائیلی در نزد مقاومت و دوم نابودی حماس و مقاومت در غزه را اعلام کرد. اینک پس از گذشت هفت یا هشت ماه، این جنگ با تهدیدات جانی اسرای صهیونیست و در معرض خطر قرار گرفتن آن‌ها در هر جایی که هستند و چه بسا قتل آن‌ها به پایان خواهد رسید. حماس نیز همچنان دست برتر را خواهد داشت و به قدرتی موثر نه تنها در غزه و فلسطین بلکه در سطح جهان عربی و اسلامی تبدیل خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی