حملات اسرائیل به غزه چند نفر از اعضای کادر درمان را شهید کرد؟

کدخبر: ۶۴۶۳۴۷
اقتصادنیوز: وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که تاکنون ۵۰۰ نفر از کادر درمان در نتیجه حملات اسرائیل به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.
حملات اسرائیل به غزه چند نفر از اعضای کادر درمان را شهید کرد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای، آماری را از شمار کلی شهدای کادر درمان نوار غزه از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی ارائه داد.

خبر مرتبط
تقابل گنبد آهنین اسرائیل با راکت‌های شلیک شده از غزه

منابع اسرائیلی از حمله راکتی از نوار غزه به شهر اشغالی سدیروت در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد: تاکنون ۵۰۰ نفر از کادر درمان در نتیجه حملات اسرائیل به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.

همچنین بر اساس اعلام این نهاد پزشکی فلسطینی از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۱۳۸ نفر از پرستاران نوار غزه به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

درادامه بیانیه وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه آمده است: ما از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم که از کادر درمان و مؤسسات پزشکی غزه حمایت کنند و برای گشایش گذرگاه‌های نوار غزه جهت ورود کمک‌های پزشکی به این باریکه، فشار بیاورند.

از سوی دیگر خبرنگار الجزیره گزارش داد که از صبح امروز تاکنون حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک‌های مختلف شهر غزه، به شهادت ۷ نفر و زخمی‌شدن ۶۸ تَن دیگر انجامیده است.

همچنین در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به گروهی از شهروندان فلسطینی در جنوب شهر رفح یک نفر به شهادت رسید و ۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی نیز مرکز پزشکی «بیسان» واقع در اردوگاه «البریج» در مرکز نوار غزه را بمباران کردند. در نتیجه این حمله نیز چندین فلسطینی زخمی شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی