نسبت همسر رضا کیانیان و سهراب سپهری

کدخبر: ۶۴۶۳۶۹
اقتصادنیوز : به تازگی صحبت هایی از رضا کیانیان درباره همسرش منتشر شده است که گمانه زنی هایی را به همراه داشته است.
نسبت همسر رضا کیانیان و سهراب سپهری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،به تازگی ویدیویی از رضا کیانیان چهره پیشکسوت سینما و تلویزیون منتشر شده است که ایشان در آن درباره اصالتش و همسرش و نسبت خانوادگی او با سهراب سپهری می گوید. در بسیاری از سایت ها شهر محل تولد رضا کیانیان به اشتباه مشهد و تهران نوشته شده اما بازیگر نقش عبدالله ابن زیبر در مختارنامه از اصالت خانوادگیش گفت که در ادامه  به آن پرداخته ایم.

رضا کیانیان که در طول سالهای فعالیت هنریش در انواع نقش های طنز و جدی جلوی دوربین رفت و توانست به خوبی از عهده ایفای آن برآید، در یک ویدیو درباره همسرش و نسبت خانوادگی او با سهراب سپهری چنین گفت:«من خودم کاشونی هستم جد در جد یعنی پدر من توی سوراخ ریسمون متولد شده تو بازار، همسر من هم کاشونیه دختر خواهر سهراب سپهری.

من کاشون زیاد میام و زمانی که هیچ کدوم از این خونه‌های تاریخی گردشگری نبود، اومدم تا الان که کاشون به قطب گردشگری تبدیل شده، کاشونو می‌پسندم چون که اهل کاشونم.»

رضا کیانیان سال ها پیش با هایده قراچه داغی، خواهرزادهٔ سهراب سپهری ازدواج کرده است و یک فرزند پسر به نام علی دارد.آقای بازیگر متولد 29 خرداد ماه سال 1330 و دومین فرزند خانواده و دارای 4 برادر و دو خواهر است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی