بارش در این استان‌ها ادامه دارد

کدخبر: ۶۴۶۴۰۵
اقتصادنیوز: امروز (دوشنبه)فعالیت سامانه بارشی در غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های البرز و سواحل دریای خزر به‌صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد.
بارش در این استان‌ها ادامه دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بارش در مناطقی از استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب اردبیل و شمال استان خوزستان شدت خواهد داشت.

سه شنبه در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز، شمال شرق دامنه های زاگرس واقع در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و برخی مناطق در استان‌های فارس، شمال کرمان و یزد، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

چهارشنبه و پنجشنبه در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب واقع در استان‌های خوزستان، شمال بوشهر، شمال فارس، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

جمعه در شمال، غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق کشور بارش ادامه خواهد داشت. همچنین در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات زاگرس رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشور به‌ویژه نوار غربی دامنه های جنوبی البرز و مرکز کشور، وزش باد شدید رخ می‌دهد که در مناطق مستعد پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست. طی سه روز آینده دریای خزر، خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج است.

هوای امروز تهران نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

بیشینه امای امروز پایتخت ۲۸ و کمینه دمای آن ۱۹ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی