آمار رسمی تلفات ارتش اسرائیل اعلام شد

کدخبر: ۶۴۶۴۶۱
ارتش اسرائیل آمار جدیدی از تلفات ارتش این رژیم طی سه روز اخیر در جبهه‌های نوار غزه منتشر کرد.
آمار رسمی تلفات ارتش اسرائیل اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ارتش رژیم صهیونیستی در سایه سیاست سانسور شدید تلفات نظامیان خود، امروز دوشنبه به هلاکت پنج نظامی و زخمی شدن 62 نظامی دیگر طی سه روز اخیر در جبهه‌های نوار غزه اعتراف کرد.

بر اساس این گزارش، روز جمعه گذشته، چهار نظامی کشته و 12 نظامی دیگر در جنوب نوار غزه زخمی شده است. روز شنبه این هفته نیز یک نظامی صهیونیست در محله الزیتون غزه به هلاکت رسیده است.

با توجه به سیاست سانسور شدیدی که ارتش رژیم صهیونیستی دارد، به زخمی شدن 50 نظامی خود در روزهای شنبه و یکشنبه اعتراف کرد.

زخمی شدن 4 نظامی صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی

رسانه های عبری همچنین از زخمی شدن دستکم چهار نظامی صهیونیست در پی شلیک راکت ضد زره از جنوب لبنان به نزدیکی شهرک صهیونیست نشین یفتاح در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی زخمی شدن این نظامیان در حمله راکتی حزب الله تایید کرد.

نتایج تحقیقات و مطالعات مراکز مربوطه رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که شمار زیادی از صهیونیست‌ها بعد از جنگ غزه دچار اختلال و آسیب‌های شدید روانی شده و اعتیاد آنها به الکل و مواد مخدر افزایش یافته است.

ارتش رژیم صهیونیستی درحالی این آمار را از تلفات جانی و روانی نظامیان خود منتشر کرده که بسیاری از رسانه‌های عبری فاش می‌کنند آمار واقعی این تلفات که توسط نهادهای مربوطه همچون بیمارستان‌ها اعلام می‌گردد چند برابر آماری است که ارتش اسرائیل بیان می‌کند و این ارتش همچنان در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌ها و پنهان کردن آمار واقعی تلفات است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید