پدر تتلو کیست و چطور فوت شد؟

کدخبر: ۶۴۶۵۹۵
اقتصادنیوز : امیر حسین مقصودلو که اخیرا حواشی بسیاری درباره زنگی شخصی اش به گوش میرسد اینبار اخبار تازه ایی درباره پدرش منتشر شده است که تا به امروز شنیده نشده بود.
پدر تتلو کیست و چطور فوت شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، بعد از بازگشت تتلو و شروع جلسات دادگاه این خواننده ایرانی، حواشی بسیاری حول محور نامش و حتی اکت های خاص او در هریک از این جلسات بوجود آمد ولی آنچه بتازگی درمورد این چهره منتشر شده  ، حقیقتی است درباره پدرش که از زبان فرد دیگری عنوان شده و اینبار آنچه خود تتلو درمورد پدرش گفته و میگوید را نخواهیم خواند.

 امیر تتلو اغلب با داستانی غم انگیز درباره فوت پدرش صحبت کرده و گفته بود که پدرش خیاطی میکرد اما حقایق تازه منتشر شده از زبان عموی تتلو کمی با گفته های خودش متفاوت است.

براساس گفته های وی، پدر تتلو، تا دوره ای خیاط بود اما بدلایلی خیاطی را رها کرده و در یک شرکت ساختمانی مشغول فعالیت شد.

طبق گفته های این شخص، علت فوت پدر تتلو تصادف با یک نیسان ارتش در اتوبان صیاد شیرازی در سال 1384 بود که پس از تصادف و یک هفته در کما بودن، فوت کرد.

صحبت های عموی تتلو درباره طلاق پدر و مادر تتلو

پدر و مادر امیرحسین وقتی او 18 یا 20 ساله بود از هم جدا شدند. ایشان مستقل زندگی می‌کرد یا در مقاطعی با پدر یا مادرش زندگی می‌کرد. امیرحسین کودک طلاق نبوده چون آن زمان بالای 18 سال داشته است.

زمانیکه آنها طلاق گرفتند دو خواهر تتلو هم ازدواج کردند. یعنی فضا به آن شکلی که می‌گویید نبوده است. من فکر نمی‌کنم طلاق توانسته باشد در آن سن به روحیات امیرحسین ضربه‌ای زده باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی