فرمانده نیروی پدافند هوایی این سایت موشکی را افتتاح کرد

کدخبر: ۶۴۶۸۲۰
اقتصادنیوز: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی فردو قم، سایت موشکی مرصاد را افتتاح کرد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی این سایت موشکی را افتتاح کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش امروز (سه شنبه) از گروه پدافند هوایی فردو قم و سایت‌های موشکی و راداری این گروه پدافندی بازدید کرد و توان عملیاتی و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد بازدید قرار داد.

خبر مرتبط
اظهارات مهم فرمانده نیروی پدافند هوایی درباره پهپادهای ایرانی

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با اشاره به الحاق تجهیزات و سامانه‌های جدید به نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: سامانه‌های این نیرو لحظه به لحظه در حال تغییر و بهینه‌سازی هستند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی با اشاره به اقدامات سازنده و اثرگذار کارکنان فنی و متعهد این نیرو در ارتقای توانمندی سامانه‌ها و تجهیزات عملیاتی پدافند هوایی، گفت: قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروهای پدافندی به صورت مستمر در حال تقویت و ارتقا است. نیروی پدافند هوایی در برابر هرگونه تهدید احتمالی برخوردی قاطع و جدی دارد و در این زمینه هیچ گونه درنگی نمی‌کند.

امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه اقتدار جوانان غیور نیروی پدافند هوایی خیلی از نقشه‌ها و محاسبات دشمن را برهم زده است، تصریح کرد: کشور ما با داشتن جوانان مومن و تلاش‌گر در همه سنگرهای علمی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است.

وی ادامه داد: امروز کشوری در مسیر پیشرفت به موفقیت دست می‌یابد که با برنامه‌ریزی، از توان نیروی عظیم انسانی و متخصصان جوان خود استفاده کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، همچنین در ادامه این بازدید، ساختمان «موقعیت 602 شهید جواد علی مددی» سایت موشکی مرصاد را افتتاح کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی