واکنش مهدی چمران به شهادت سید ابراهیم رئیسی

کدخبر: ۶۴۸۱۲۰
اقتصادنیوز : رییس شورای اسللامی شهر تهران با بیان اینکه آیت الله شهید رئیسی در سه سال ریاست جمهوری خود مشغول جبران کم کاری گذشتگان بود، گفت: حرکت اقتصادی رییس جمهور، تحول آفرین بود.
واکنش مهدی چمران به شهادت سید ابراهیم رئیسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مهدی چمران روز دوشنبه در گفت وگویی با بیان اینکه آیت الله شهید رئیسی در سه سال ریاست جمهوری خود علاوه بر فعالیت‌های روزانه دولت، مشغول جبران کم کاری گذشتگان نیز بود، تاکید کرد: وی مبارزه با فساد و حرکت اقتصادی تحول آفرین در کشور را در پیش گرفته بود.

وی ادامه داد: ما انتظار داشتیم یک دور دیگر ایشان را به عنوان رییس قوه مجریه داشته باشیم.

چمران با بیان اینکه ار ابتدای انقلاب اسلامی همه شهدا سبب پویایی انقلاب شدند، اظهار کرد: تفکر و روش بچه‌های سال ۵۷ سبب تحول در انقلاب شده بود که اکثر اوقات این تحول با شهادت دوستان‌مان اتفاق می‌افتاد.

وی بیان اینکه ایشان فارغ از هر موقعیت و منصبی برای مردم کار می‌کرد، افزود: ما از روزهای آغازین پیروزی انقلاب، سپس ۲ دوره حضور در قوه قضاییه و بعد آستان قدس، خدمت ایشان بودیم و چیزی به جز فروتنی، حُسن سلوک و برخورد متواضعانه از این شهید ندیدیم.

رییس جمهور شهید از مدیریت شهری حمایت می‌کرد

رییس شورای شهر تهران با اشاره به خستگی ناپذیری شهید رئیسی، اضافه کرد: دیدارهای مردمی شهید عزیزمان آن قدر زیاد بود که فرصت زیارت متعدد ایشان در چند سال گذشته از ما گرفته شده بود ولی همیشه از ما حمایت می کردند.

چمران گفت: در همان جلسات معدود مدام از حال و روز تهران را می‌پرسیدند و وقتی می‌دیدند در برخی وزارتخانه‌ها مشکلی داریم به سرعت پیگیر موضوع می‌شدند؛ به عنوان مثال مساله مشکل واردات اتوبوس برقی برای پایتخت به دست ایشان رفع شد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی سقوط بالگرد شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل آمدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی