جزئیات تمهیدات ترافیکی مراسم ویژه اجتماع امام رضایی‌ها در تهران

کدخبر: ۶۴۸۱۴۰
اقتصادنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از جزییات آخرین تمهیدات حمل و نقل ویژه مراسم اجتماع امام رضایی‌ها به مناسبت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ را اعلام کرد.
جزئیات تمهیدات ترافیکی مراسم ویژه اجتماع امام رضایی‌ها در تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محسن هرمزی ضمن اشاره به اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها که قرار است امروز راس ساعت ۱۶ در میدان ولیعصر تهران برگزار شود، از تمهیدات حمل و نقل ویژه این مراسم خبر داد.

وی گفت: با توجه به اینکه در پی خبر دلخراش شهادت رییس جمهور عزیز کشورمان و تالم و تاثر مردم شریف ایران به‌ویژه شهروندان تهرانی بار دیگر شاهد اجتماع امام‌ رضایی‌ها هستیم و حوزه حمل و نقل همگانی نیز مانند گذشته در کنار مردم سوگوار پایتخت خواهد بود.

معاون شهردار تهران افزود: تقویت خطوط اتوبوس‌های عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم، تخصیص ناوگان ویژه نسبت به جابجایی شهروندان گرامی به میادین و مقاصد (راه آهن، ونک، تجریش، خراسان، رسالت، صادقیه، آزادی، چهارراه تهرانپارس، پایانه خاوران، شهرک شهید محلاتی و شهر ری) از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی، اعزام ۱۰۰ دستگاه ون برای جابجایی مسافران در میدان ولیعصر از سوی سازمان تاکسیرانی و همچنین اعزام فوق العاده قطارها و کاهش سرفاصله قطارها به داخل ایستگاه ولیعصر از سوی شرکت مترو، مهمترین تمهیدات حمل و نقل برای تسهیل تردد شهروندان است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی سقوط بالگرد شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل آمدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی