زمان فعالیت ادارات قم تغییر کرد / مدارس تعطیل است

کدخبر: ۶۴۸۲۲۲
اقتصادنیوز: با توجه به میزبانی مردم قم از پیکر مطهر شهدای راه خدمت کلیه دستگاه‌های اجرایی و دولتی قم فردا تا ساعت ۱۲ فعالیت خواهند داشت و همچنین مدارس این استان تعطیل و دانشگاه‌های استان نیز تنها تا ظهر دایر هستند..
زمان فعالیت ادارات قم تغییر کرد / مدارس تعطیل است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، استاندار قم گفت: با توجه به میزبانی مردم قم از پیکر مطهر شهدای راه خدمت کلیه دستگاه‌های اجرایی و دولتی قم فردا تا ساعت ۱۲ فعالیت خواهند داشت.

 سیدمحمد آقامیری، امشب در گفت‌وگویی خبری ضمن عرض تسلیت شهادت رییس جمهور و هیئت همراهشان اظهار کرد: آیت‌الله رییسی همواره دغدغه مردم را داشت و در جلسات مختلف به ما استانداران تاکید داشت که باید مراقب مردم باشیم.

خبر مرتبط
زمان برگزاری امتحانات نهایی تغییر کرد + جزئیات

اقتصادنیوز: سخنگوی دولت گفت: امتحانات نهایی از فردا تا پنجشنبه برگزار نخواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، وی افزود: ایشان عزم راسخی برای حل مشکلات مردم داشته و در این مسیر هرگز خسته نشده و کم نیاوردند.

استاندار قم با اشاره به ساعت فعالیت ادارات استان گفت: در آخرین جلسه‌ای که داشتیم مقرر شد با توجه به میزبانی مردم قم از پیکر مطهر شهدای راه خدمت؛ کلیه دستگاه‌های اجرایی و دولتی قم فردا تا ساعت ۱۲ فعالیت داشته باشند.

 

مدارس قم فردا تعطیل است

وی اشاره کرد: همچنین مدارس استان فردا اول خردادماه تعطیل و دانشگاه‌های استان نیز تنها تا ظهر دایر هستند.

آقامیری عنوان کرد: مطابق تصمیم هیئت دولت کلیه امتحانات مدارس در سراسر کشور تا پایان هفته لغو و زمان جایگزین از طریق وزارت آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به زمان تشییع پیکر پاک شهدای راه خدمت در استان قم عنوان کرد: پیکر مطهر این عزیزان عصر فردا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از بلوار پیامبر اعظم(ص) بر روی دست مردم شریف قم تا مسجد مقدس جمکران تشییع خواهند شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی