باران ادامه دارد/ این استان ها مراقب رعد و برق باشند

کدخبر: ۶۴۹۱۲۱
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: امروز (شنبه) سامانه بارشی تقویت شده و در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان، سواحل دریای خزر و برخی نقاط واقع در غرب و مرکز کشور و برخی نقاط در شمال شرق، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.
باران ادامه دارد/ این استان ها مراقب رعد و برق باشند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  بارش‌ها در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و مازندران شدت خواهد داشت.

یکشنبه گستره بارش در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر، دامنه های جنوبی البرز، قم، شمال استان‌های همدان، مرکزی و برخی نقاط اصفهان است.

دوشنبه و سه شنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، برخی مناطق کوهستانی استان گلستان و شرق سمنان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی / مواج شدن شدید آب‌های این استان

اقتصادنیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان با اشاره به وزش بادهای نسبتا شدید غربی در کیش و مواج شدن دریا، گفت: شناورهای سبک، صیادی و تفریحی از تردد در آب‌های استان خودداری کنند.

چهارشنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی نقاط دامنه‌های جنوبی آن بارش رخ می دهد.

طی پنج روز آینده ریزش تگرگ در برخی مناطق مستعد و نیز وزش باد شدید و گردوخاک همراه با سامانه بارشی دور از انتظار نیست.

از امروز تا سه شنبه در مناطقی از شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید و گاهی گردوخاک پیش بینی می‌شود.

خبر مرتبط
باران و باد خیلی شدید در راه تهران / هواشناسی هشدار داد

اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران، گاهی وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان خبر داد.

تا آخر هفته در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گردوخاک انتظار می‌رود. در ضمن طی ۲ روز آینده شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و متلاطم است و روزهای یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج است.

آسمان تهران امروز قسمتی ابری همراه با وزش باد است که به‌تدریج با افزایش ابر و افزایش باد همراه خواهد بود. همچنین در برخی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

بیشینه دمای امروز پایتخت ۳۰ و کمینه دمای آن ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی