رئیس‌قوه قضائیه تعرفه جدید مراکز مشاوره خانواده را ابلاغ کرد+جدول

کدخبر: ۶۴۹۲۲۸
اقتصادنیوز: رئیس قوه قضاییه، تعرفه مراکز مشاوره خانواده تحت نظارت این قوه را که بنا به پیشنهاد مرکز وکلا تدوین شده است، برای اجرا ابلاغ کرد.
رئیس‌قوه قضائیه تعرفه جدید مراکز مشاوره خانواده را ابلاغ کرد+جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، رئیس قوه قضاییه تعرفه مراکز مشاوره خانواده تحت نظارت این قوه را که بنا به پیشنهاد مرکز وکلا تدوین شده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

 بر اساس ابلاغیه حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، در اجرای تبصره ۴ ماده ۵۹ دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، دستورالعمل مذکور به شرح زیر اصلاح و تبصره‌های آن ابقا می‌گردد.

ماده ۵۹ ـ میزان تعرفه دریافتی از مراجعین در مراکز مشاوره به شرح ذیل تعیین می‌شود:

171167164

استان‌های سطح ۲ شامل آذربایجان شرقی، البرز، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، قزوین ، قم، کرمانشاه، گیلان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و همدان است.

استان‌های سطح ۳ شامل آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گلستان و یزد است.

شیوه دریافت تعرفه مذکور توسط مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه تعیین خواهدشد.

دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده به بخشی از آیین نامه اجرایی قانون حمایت از خانواده مصوب سال ۱۳۹۳ باز می گردد که در ماده ۵۹ آن تعرفه مربوط به ارایه خدمات مشاوره مشخص شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی