داماد کشی وحشتناک در ییلاقات رحیم‌آباد/ماجرا چه بود؟

کدخبر: ۶۴۹۹۸۳
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی رودسر از قتل مرد 28 ساله به دست برادر همسرش در یکی از روستاهای مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد و دستگیری قاتل خبر داد.
داماد کشی وحشتناک در ییلاقات رحیم‌آباد/ماجرا چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ سیدجلال‌الدین جوانمردی امروز، هشتم خردادماه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: عدم تفاهم، صبر، بردباری و تمکین به قوانین باعث بروز حوادثی جبران‌ناپذیر می‌شود و نتیجه‌ای جز پشیمانی در بر ندارد.

خبر مرتبط
پرستار زن 80 ساله دست به قتل زد و جنازه مقتول را زیر رختخواب‌ها پنهان کرد

اقتصادنیوز: 28 آذر سال ۱۴۰۰ زن جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش قتل مادرشوهرش را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر قتل مردی در یکی از روستاهای مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد شهرستان رودسر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: با حضور پلیس در محل و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مرد ۲۸ ساله توسط برادر همسرش با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به متواری شدن قاتل پس از ارتکاب جرم در مناطق کوهستانی و سخت‌گذر، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی سرانجام متهم را در اقدامی غافلگیرانه پس از حدود یک ماه متواری بودن داخل مخفیگاهش واقع در مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: قاتل ۳۲ ساله به بزه انتسابی خود به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی